SK
Hamburger icon
HU / SK
Instagram instagram

Catering

Pozvite nás na Váš firemný event, interné posedenie alebo koncoročnú firemnú oslavu a uistite sa, že naše sladké a slané dobroty perfektne zapasujú do každého prostredia a na každú akciu prinášajú atraktivitu, pocit estetickosti a chuť luxusu. Vyrábame ich s nepretržitou láskou a odbornosťou. Našim cieľom je, aby konečný výsledok bol vždy sofistikovaný a vkusný. Hra s tvarmi, príchuťami a štýlom v duchu maximálnej kvality a vycibrenej elegancie je našim rukopisom. Zakladáme si na dezertoch bez umelých prísad, používame svieže krémy, vlastnoručne vyrobené dekorácie a dozdobenie produktov s kvetmi alebo čerstvým ovocím.

Navrhujeme slávnostné torty, zákuskové stoly, poďakovania a považujeme za dôležité, aby naše výrobky odrážali svieži, moderný prístup. Ak hľadáte riešenie obrandovaných darčekov pre Vašich významných partnerov alebo zamestnancom, tak potešte ich našimi dobrotami alebo komplexnými darčekovými balíkmi. Sú vynikajúcou pozornosťou, ktoré výnimočne vyzerajú a výborne chutia.

Owner Decor

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku, alebo na vypracovanie individuálneho riešenia Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formulára.

Form decor blue Form decor

Newsletter

Nechajte nám svoju e-mailovú adresu a neujdú vám žiadne čerstvé novinky
ani sladké prekvapenia.